Jak se k nám dostanete

Mapa Německa
Fulda - plán města

Od A7 Würzburg
Po dálnici A7 pokračujte směrem na Fuldu. Na dálniční křižovatce Autobahndreieck Fulda sjeďte na dálnici A66 směr Frankfurt. Z A66 sjeďte na dalším výjezdu Fulda-Süd a přejeďte na B27 (směr Fulda). Na druhém výjezdu z ní sjeďte a na kruhovém objezdu jeďte do Frankfurter Straße (B254), směr Lauterbach/Fulda.
Z Frankfurter Straße na 2. světlech vyjeďte a odbočte doleva do Karl-Storch-Straße (směr Industriepark Fulda West/West). Po ní jeďte až do Industriegebiet West (Karrystraße). Odbočte doleva do Werner-von-Siemens-Straße (4. příčná ulice). Budovu společnosti HUBTEX GmbH & Co. KG uvidíte po pravé straně.

Od A7 Kassel a A4 Kirchheimer Dreieck
Jeďte po dálnici A7 směrem na Fuldu/Würzburg až po exit Fulda/Stadtmitte. Hned za dálničním autoservisem (Autohof) odbočte doprava a na dalším vyústění silnice jeďte doleva směrem na Lehnerz.
Pokračujte pak po hlavní silnici směrem na Horas. V obci Horas odbočte doleva směrem na Lauterbach a potom doprava na silnici B254. Tuto silnici B254 opusťte na výjezdu Rodges, který Vás zavede do Karrystraße. Druhou ulici odbočte doprava. Budovu společnosti HUBTEX GmbH & Co. KG uvidíte po pravé straně.

Od A5 Gießen
Jeďte po dálnici A5 až po výjezd Alsfeld-Ost a odbočte doleva na silnici B254 směr Alsfeld. Na další křižovatce opět odbočte doleva na silnici B254 směrem na Lauterbach a sjeďte z ní na výjezdu Rodges, který Vás zavede do Karrystraße. Druhou ulici obočte doprava. Budovu společnosti HUBTEX GmbH & Co. KG uvidíte po pravé straně.

Od A66 Frankfurt
Jeďte po dálnici A66 směr Fulda, která pak přechází na silnici B40. Jeďte po B40, která pak opět přechází v dálnici A66. Na výjezdu Fulda-Süd přejeďte na silnici B27 směr Fulda. Na druhém výjezdu z ní opět sjeďte a na kruhovém objezdu jeďte na Frankfurter Straße (B254) směr Lauterbach/Fulda. Na 2. světlech opusťte Frankfurter Straße  a odbočte doleva do Karl-Storch-Straße (směr Industriepark Fulda West/West). Pokračujte až do Industriegebiet West (Karrystraße). Odbočte doleva do Werner-von-Siemens-Straße (4. příčná ulice). Budovu společnosti HUBTEX GmbH & Co. KG uvidíte po pravé straně.

Od letiště Frankfurt a. M.
Jeďte na dálnici A3 ve směru Würzburg. Z A3 sjeďte na výjezdu Hanau a po silnici B45 jeďte dál směrem na Hanau, Fulda. Pokračujte po této silnici a jeďte pak dál rovně na silnici B43A. Z B43A sjeďte a na výjezdu Hanau-Wolfgang najeďte na dálnici A66, která pak přechází v silnici B40. Jeďte po B40, která pak opět přejde v dálnici A66. Na výjezdu Fulda-Süd přejeďte na silnici B27 směr Fulda. Na druhém výjezdu opět sjeďte a na kruhovém objezdu jeďte do Frankfurter Straße (B254) směr Lauterbach/Fulda. Z Frankfurter Straße na 2. světlech vyjeďte a odbočte doleva do Karl-Storch-Straße (směr Industriepark Fulda West/West). Po ní jeďte až do Industriegebiet West (Karrystraße). Odbočte doleva do Werner-von-Siemens-Straße (4. příčná ulice). Budovu společnosti HUBTEX GmbH & Co. KG uvidíte po pravé straně.

 

Plánek, PDF 332KB