Servis

Servisní intervaly a intervaly údržby:
Pravidelná péče o vozíky HUBTEX našimi výborně vyškolenými a kompetentními techniky zákaznické služby je tou nejlepší prevencí. Zajišťuje plnou, nepřetržitou disponibilitu našich vozíků a přispívá k tomu, abyste předešli nepříjemným a finančně velmi náročným překvapením během provozu vozíku.

 

Servis:
Doslova pověstná kvalita vozíků HUBTEX ve spojení s jejich pravidelnou údržbou našimi techniky minimalizuje výskyt nepředvídaných výpadků vozíků HUBTEX. Na co se můžete spolehnout? Pokud něco nefunguje, uděláme vše pro to, aby vozík, který jste si od nás zakoupili, byl co nejrychleji zprovozněn.

Naši technici disponují velmi dobře vybavenými servisními vozidly, s jejichž pomocí jsou schopni vám rychle a efektivně pomoci. Dojde-li i přesto k tomu, že potřebný originální náhradní díl chybí, dodáme vám jej rychle a nebyrokraticky v podstatě přes noc.

 

Bezpečnostní kontrola vozíků dle BGV D27:
Minimálně jednou za rok musí být provedena kontrola bezpečnosti vozíků. Naši servisní technici tuto kontrolu u vašich vozíků provedou důkladně, spolehlivě a na nejvyšší technické úrovni. Výsledky kontroly jsou precizně dokumentovány a archivovány.

 

Full Service:
Další možností, jak si zajistit maximální disponibilitu vozíků HUBTEX, a sice při přehledné kontrole vašich nákladů, je náš FULL SERVICE.
Vedle pravidelné údržby týkající se i dílů podléhajících opotřebení jsou v celkové ceně zahrnuty veškeré opravy vozíků HUBTEX a výměny originálních náhradních dílů HUBTEX.