Automation with HUBTEX

ANA KONULAR

hubtex TARAFINDAN DOĞRU YÖNLENDİRİLMEK

Sadece tecrübeli tavsiyeler ile müşterilerimiz için doğru, ihtiyaca özel çözümler geliştirebiliriz. Bu sayfada ana konularımızı bulacaksınız ve bunların yardımıyla farklı çözüm yaklaşımlarımız hakkında ilk bilgileri edinebilirsiniz. Hava kargo aktarım alanı için uygun bir sipariş toplama sistemi veya sadece bilgi edinmek istiyorsanız, HUBTEX tarafından her zaman doğru tavsiyeler ile bilgilendirileceksiniz.

YANAL TAŞIMA ARAÇLARIN ANLATIMI

Elektrikli Çok Yönlü Yanal Yükleyiciler, Çok Yönlü Yanal Yükleyiciler ve Yanal Yükleyiciler - tüm bu terimleri takip etmek kolay değildir.
Yanal taşıyıcı teriminin tam olarak arkasında ne olduğunu, geleneksel Yanal Taşıyıcı ile Çok Yönlü Yanal Taşıyıcı arasındaki farkın ne olduğunu ve bu araçtan hangi avantajlardan yararlanabileceğinizi öğrenmek için lütfen Soru-Cevap sayfamızı inceleyiniz.

rgba(46,51,56,1)
HUBTEX sideloading forklifts for handling long loads in the warehouse
PhoeniX Fernwartungssystem
HUBTEX'de otomasyon

Otomatikleştirilmiş araçlarımızın temeli, yeni geliştirilmiş çok yönlü yandan yükleyicilerdir. Orada, yardım sistemleri ile adım adım otomasyonu zaten öngörmüştük: Araçların temel yapısında, araçların daha sonra otomatikleştirilebileceği kablo yolları, tutucular ve sensörler önceden planlanmıştır.

UZUN, AĞIR VE HACİMLİ AHŞAP ESASLI MALZEME SİPARİŞLERİN TOPLANMASI

HUBTEX, uzun ürünler için sipariş toplama alanında çok sayıda çözüm sunar - peki sizin uygulamanız için hangisi doğrudur? Buradan daha fazlasını öğrenin.

The electric two-side order picking platform with vacuum suction technology
X-Way Mover von HUBTEX und Dimos im Einsatz am Flughafen

BEŞİNİ TEKE DÖNÜŞTÜRÜN

Yeni X-Way Mover, hava kargo aktarımlarında 5 disiplini bir araya getiriyor ve böylece havalimanındaki süreç akışlarını basitleştiriyor. Araç ne yapabilir? Süreçleri nasıl optimize edersiniz? Tüm bunları hava kargo konusunda mikro sitemizden öğrenebilirsiniz.

rgba(46,51,56,1)