Verkoop

Verkoop

Lars Beuel
Verkoop, Duitstalige
Tel.: +49-661-8382-223
Fax: +49-661-8382-120
lars.beuel@hubtex.com

Juan Cantalejo
Verkoop, exporteren
Tel.: +49-661-8382-217
Fax: +49-661-8382-120
juan.cantalejo@hubtex.com

Transporttechniek

Michael Röbig
Country Manager / Key-Account-Manager
Tel.: +49-661-8382-219
Fax: +49-661-8382-120
michael.roebig@hubtex.com

Thomas Schmitt
Country Manager / Key-Account-Manager
Glass Transport Systems
Tel.: +49-661-8382-221
Fax: +49-661-8382-120
thomas.schmitt@hubtex.com

Kai Hofmann
Verkoopleiding speciale voertuigen
Tel.: +49-661-8382-220
Fax: +49-661-8382-120
kai.hofmann@hubtex.com

Stefan Krassnig
Country Manager / Key-Account-Manager
Tel.: +43-699-172-35650
Fax.: +49-661-8382-120
stefan.krassnig@hubtex.com

Steffen Köhler
Sales Assistant DQ-Series, Glass Transport Systems and Sideloaders
Tel.: +49-661-8382-229
Fax.: +49-661-8382-120
steffen.koehler@hubtex.com

Glastransportsystemen

Juan Cantalejo
Verkoop, exporteren
Glastransportsystemen
Tel.: +49-661-8382-217
Fax: +49-661-8382-120
juan.cantalejo@hubtex.com

Thomas Schmitt
Country Manager / Key-Account-Manager
Glastransportsystemen
Tel.: +49-661-8382-221
Fax: +49-661-8382-120
thomas.schmitt@hubtex.com

Steffen Köhler
Sales Assistant DQ-Series, Glass Transport Systems and Sideloaders
Tel.: +49-661-8382-229
Fax.: +49-661-8382-120
steffen.koehler@hubtex.com

Zwaarlasttransportsystemen

Stephan Rückert
Verkoop transporttechniek (binnenland/export)
Zwaarlasttransportvoertuigen
Tel.: +49-661-8382-226
Fax: +49-661-8382-120
stephan.rueckert@hubtex.com

Projectmanagement

Elmar Krenzer
Technische support
Tel.: +49-661-8382-216
Fax: +49-661-8382-120
elmar.krenzer@hubtex.com