Gyártás

Üzemirányítás

Lars Beuel
Üzemirányítás, German tér 
Tel.: +49-661-8382-223
Fax: +49-661-8382-120
lars.beuel@hubtex.com

Juan Cantalejo
Üzemirányítás, export
Tel.: +49-661-8382-217
Fax: +49-661-8382-120
juan.cantalejo@hubtex.com

Gépek

Michael Röbig
Country Manager / Key-Account-Manager
Tel.: +49-661-8382-219
Fax: +49-661-8382-120
michael.roebig@hubtex.com

Thomas Schmitt
Country Manager / Key-Account-Manager
Üvegszállító rendszer
Tel.: +49-661-8382-221
Fax: +49-661-8382-120
thomas.schmitt@hubtex.com

Stefan Krassnig
Country Manager / Key-Account-Manager
Tel.: +43-699-172-35650
Fax.: +49-661-8382-120
stefan.krassnig@hubtex.com

Dirk Brähler
Country Manager / Key-Account-Manager
Tel: +49-661-8382-208
Mobil.: +49-171-9766604
Fax.: +49-661-8382-120
dirk.braehler@hubtex.com

Pascal Haack
Használt- és Bérgépek
Tel.: +49-661-8382-220
Fax.: +49-661-8382-120
pascal.haack@hubtex.com

Steffen Köhler
Sales Assistant DQ-Series, Glass Transport Systems and Sideloaders
Tel.: +49-661-8382-229
Fax.: +49-661-8382-120
steffen.koehler@hubtex.com

Üvegszállító rendszer

Juan Cantalejo
Üzemirányítás, export
Üvegszállítás rendszer
Tel.: +49-661-8382-217
Fax: +49-661-8382-120
juan.cantalejo@hubtex.com

Thomas Schmitt
Country Manager / Key-Account-Manager
Üvegszállító rendszer
Tel.: +49-661-8382-221
Fax: +49-661-8382-120
thomas.schmitt@hubtex.com

Steffen Köhler
Sales Assistant DQ-Series, Glass Transport Systems and Sideloaders
Tel.: +49-661-8382-229
Fax.: +49-661-8382-120
steffen.koehler@hubtex.com

Nehéz anyagszállító rendszer

Stephan Rückert
Értékesítés Gépek (Belföld / Külföld)
Nehéz anyagszállító gépek
Tel.: +49-661-8382-226
Fax: +49-661-8382-120
stephan.rueckert@hubtex.com

Projektmanagement

Elmar Krenzer
Műszaki támogatás
Tel.: +49-661-8382-216
Fax: +49-661-8382-120
elmar.krenzer@hubtex.com