r

Doradztwo

Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół wykwalifikowanych doradców firmy HUBTEX, którzy pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania w każdej fazie planowania.

HUBTEX oferuje systemy transportowe, które zostały opracowane i udoskonalone z myślą o transporcie i składowaniu długich, ciężkich i nietypowych ładunków.

Nasi przedstawiciele przeanalizują Państwa zapotrzebowanie w tym zakresie w każdym detalu. Wymagania logistyczne zostaną sprawdzone pod kątem oczekiwanych procesów transportowych oraz faktycznych warunków eksploatacji w Państwa przedsiębiorstwie z uwzględnieniem takich zagadnień jak optymalny udźwig, wysokość podnoszenia, korytarz roboczy, system jezdny dopasowany do podłoża, rodzaj napędu i wielu innych zagadnień, które muszą zostać rozpatrzone w celu osiągnięcia optymalnego efektu.

Zespół naszych inżynierów dysponuje wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie i oddaje je do Państwa dyspozycji. 

Nasza globalna sieć przedstawicielstw techniczno-handlowych pozostaje w ścisłym kontakcie z naszymi fabrykami. Oznacza to nie tylko możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji naszych przedstawicieli ale przede wszystkim konsultację każdego projektu z kadrą inżynierską producenta. Dlatego każde Państwa zapytanie traktujemy indywidualnie i kompleksowo w oparciu o całe know-how jakim na chwilę obecną dysponuje Firma HUBTEX.