Yeni Çok Yönlü Denge İstifleyici FLUX

Kombine Uzun Mal ve Palet Taşıma için 2'si 1 arada İstifleyici

 

Görsel
Flux transportiert lange Aluminiumteile

HUBTEX’de
otomasyon

ÇOK YÖNLÜ İSTİFLEYİCİLER,
PLATFORMLU TAŞIYICILAR, ÖZEL MAKİNALAR

Görsel
Automation of sideloaders at HUBTEX

Atık Gaz- ve
Gürültü azaltılmış

HUBTEX Dört Yönlü - İstif Makinası DQ-X Serisini optimize etti

Görsel
HUBTEX DQ-X im Einsatz bei einem Fertighausbauer

GELECEĞE HAZIR
PHOENIX’İMİZ

YENİLİKÇİ FONKSİYONLAR | DÜŞÜK İŞLETİM GİDERLERİ

Görsel
Phoenix the electric multidirectional sideloader from HUBTEX

TERMİNALDE
HAVAYOLU KARGOSUNU
VERİMLİ TAŞIMAK

BİRÇOK GÖREV ALANI
TEK BİR SERİ

Görsel
The X-Way Mover from HUBTEX | DIMOS in use outdoors


UZUN, HACİMLİ VE AĞIR YÜKLERİN TAŞINMASI İÇİN MÜŞTERİYE ÖZEL SEKTÖREL
İSTİF ARAÇLARI

Uzun, ağır ve hacimli malların taşınması için yanal istifleyici ve müşteriye özel sektörel istif araçları üreticisi olarak, araçlarımızın esnekliğinde ve çoklu işlevsellikte standartları belirliyoruz. Çeşitli sektörlerde yer alan müşterilerimizin karşılaştıkları zorluklarla yüz yüze olduğumuzu biliyoruz ve belirli görevler için, en dar koridor koşullarında bile, müşterilerimiz için bireysel araç çözümleri geliştiriyoruz. Bu çözümleri üretebilmemizin arkasında yatan dayanak, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle kurduğumuz yakın işbirliğidir.

HUBTEX MaxX handling aluminum

Yanal istifleyicilerimiz
Danışmanlık hizmeti alın

HUBTEX, uzun, hacimli veya ağır yüklerin taşınması için yanal istifleyiciler, çok yönlü istifleyiciler, kompakt istifleyiciler ve özel makinalar geliştirir ve üretir. Yenilikçi özellikler, az bakım gerektiren teknolojiler ve yüksek kalite standartları işletim ve enerji giderlerini azaltır ve operasyonel verimi artırır. Her müşteri için uygun çözümü buluyor ve geliştiriyoruz. Araçlarımız hakkında fikir edinin ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre oluşturmaktan mutluluk duyacağımız teklifler için bizimle iletişime geçin.

 

rgba(46,51,56,1)

Kiralık ve ikinci el yanal istifleyicilerimiz
Ticari avantajlardan yararlanın

İkinci el yanal istifleyiciler ticari, teknolojik ve ekolojik avantajları bir arada sunar ve hızlıca temin edilebilir. HUBTEX ikinci el ve kiralık makinalar, üreticinin sahip olduğu profesyonel bilgi birikimi ile yeniden hazır hale getirilir. Revizyondan geçen tüm araçlar için uyumlu, teknik ve optik bir revizyon yapıldığını, gerekli tüm bakım çalışmalarının yapıldığını, teknik dokümanların birlikte teslim edileceğini ve bir üretici garantisini garanti ediyoruz. Düşük maliyetlere yüksek kaliteye sahip olun.

rgba(232,232,232,1)
Used and rental sideloader forklifts from HUBTEX in stock
Second-hand and rental trucks from HUBTEX

Servisimiz
Yüksek kullanılabilirlik ve uzun ömürlülük


Yüksek HUBTEX kalitesi ve servis teknisyenlerimiz tarafından yapılan düzenli bakımlar araçlarımızın kullanım oranını azamiye çıkarır ve müşterilerimiz için güvenilir proses süreçleri sağlar.
Şundan emin olabilirsiniz: Sorununuzla alakalı size en iyi yardımı sunabilmek için HUBTEX Servis Dünyası olarak bizler anında sizin yanınızdayız. Uzun yıllara dayana tecrübemiz sayesinde kısa geri dönüş süreleri elde ediyoruz ve yüksek kapasiteli yedek parça stokumuzu profesyonel yönetiyoruz. Böylece siz de günlük işlerinize tam olarak odaklanabilirsiniz.

rgba(46,51,56,1)

HUBTEX’de kariyer
Birlikte eşsiz şeyler başarabiliriz

 

Her şirketin rekabet etme ve yenilik üretme yeteneğini korumak ve genişletmek için yüksek motivasyonlu ve yüksek nitelikli çalışanlara ihtiyacı vardır. Her müşteri için doğru çözümü sadece motiveli çalışanlarımızla tasarlayabiliriz. HUBTEX için bu sadece bir fikir olarak kalmaz. Bu aynı zamanda her gün karşılaştığımız ve kurumsal felsefemize sıkı sıkıya bağlı olan bir yükümlülüktür.
 

rgba(232,232,232,1)
Careers at HUBTEX – head to the top with us
rgba(232,232,232,1)
rgba(230,114,52,1)
Görsel
HUBTEX aerial photo
rgba(230,114,52,1)

HUBTEX Türkİye

HUBTEX İstif Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Eskoop Sanayi Sitesi
C7 Blok No: 456
34490 Başakşehir İstanbul
Türkiye

E-mail: [email protected]

T:+90-212-671-78-70

rgba(230,114,52,1)
Görsel
HUBTEX aerial photo
rgba(230,114,52,1)

Headquarters in Germany

HUBTEX Maschinenbau GmbH & Co. KG
Industriepark West
Werner-von-Siemens-Straße 8
36041 Fulda, Germany

Tel.: +49-661-8382-0
Fax: +49-661-8382-120
E-Mail: [email protected]

AND…WHAT’s NEW?

That's what HUBTEX is talking about
Here you will find news about our products, events and trade shows.

Induktives Laden
Per, 06/29/2023 - 13:53

Choice of charging technology is key to the efficient use of Automated Guided Vehicles (AGVs) in intralogistics. The aim is to supply the vehicle with energy as quickly and cost-effectively as possible, while maximising the internal material flow. To achieve this, HUBTEX is forming a partnership with INTIS. 

HUBTEX was responsible for introducing the PhoeniX AGV — the world's first fully automated electric multidirectional sideloader for handling long, heavy and bulky goods. Now, thanks to an inductive charging system from INTIS, the vehicle's 48 V lithium-ion battery can be supplied with a charging current of 400 A contactlessly and wirelessly. The same concept can then be transferred to all HUBTEX vehicles with electric drives.
 

 

MaxX Mehrwegestapler im Holzhandel
Messe
 | 
Per, 04/06/2023 - 09:11

At the world's leading trade fair for the wood industry, we will present a selected portfolio of vehicles specifically for the intralogistics of wood companies. Stop by our booth, the HUBTEX Arena. You will find us on the outdoor area at booth N65. We make the handling of particularly long, heavy or bulky loads easier, safer and more efficient. We are looking forward to your visit at LIGNA!

Flux transportiert lange Aluminiumteile
Pressemitteilung
 | 
Çar, 03/29/2023 - 16:05

HUBTEX has given its FluX electric multidirectional counterbalance forklift truck an update. The latest generation for load capacities of up to 3 tonnes is making its debut at LogiMAT 2023. Visitors to Stand 10B20 in Hall 10 at the LogiMAT trade fair will be able to see the new central drivers’ position, which provides a higher-up all-round visibility compared to its predecessor. Additionally, the patented 360° HX steering has been added to the compact three-wheel running gear for the first time, ensuring smooth changes in direction from longitudinal to transverse travel.

Roxx 300 Kompaktstapler steht im Lager
Pt, 03/20/2023 - 14:00

From coils to large paper rolls and tooling – the newly expanded range of 8t to 30t trucks in the RoxX compact forklift series from HUBTEX, solve specific challenges across many industries. Heavy loads can be handled in the tightest of spaces, thanks to the unique electric drive and steering systems with great efficiency.

Logimat 2022 Hubtex
Sa, 02/28/2023 - 10:00

Secure your free ticket for LogiMAT 2023 now. We will show you the new FLUX 30 counterbalanced truck, the NEXX reach truck and the MAXX multi-directional truck.