HUBTEX’de
otomasyon

ÇOK YÖNLÜ İSTİFLEYİCİLER,
PLATFORMLU TAŞIYICILAR, ÖZEL MAKİNALAR

Görsel
Automation of sideloaders at HUBTEX

Atık Gaz- ve
Gürültü azaltılmış

HUBTEX Dört Yönlü - İstif Makinası DQ-X Serisini optimize etti

Görsel
HUBTEX DQ-X im Einsatz bei einem Fertighausbauer

GELECEĞE HAZIR
PHOENIX’İMİZ

YENİLİKÇİ FONKSİYONLAR | DÜŞÜK İŞLETİM GİDERLERİ

Görsel
Phoenix the electric multidirectional sideloader from HUBTEX

TERMİNALDE
HAVAYOLU KARGOSUNU
VERİMLİ TAŞIMAK

BİRÇOK GÖREV ALANI
TEK BİR SERİ

Görsel
The X-Way Mover from HUBTEX | DIMOS in use outdoors


UZUN, HACİMLİ VE AĞIR YÜKLERİN TAŞINMASI İÇİN MÜŞTERİYE ÖZEL SEKTÖREL
İSTİF ARAÇLARI

Uzun, ağır ve hacimli malların taşınması için yanal istifleyici ve müşteriye özel sektörel istif araçları üreticisi olarak, araçlarımızın esnekliğinde ve çoklu işlevsellikte standartları belirliyoruz. Çeşitli sektörlerde yer alan müşterilerimizin karşılaştıkları zorluklarla yüz yüze olduğumuzu biliyoruz ve belirli görevler için, en dar koridor koşullarında bile, müşterilerimiz için bireysel araç çözümleri geliştiriyoruz. Bu çözümleri üretebilmemizin arkasında yatan dayanak, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle kurduğumuz yakın işbirliğidir.

HUBTEX MaxX handling aluminum

Yanal istifleyicilerimiz
Danışmanlık hizmeti alın

HUBTEX, uzun, hacimli veya ağır yüklerin taşınması için yanal istifleyiciler, çok yönlü istifleyiciler, kompakt istifleyiciler ve özel makinalar geliştirir ve üretir. Yenilikçi özellikler, az bakım gerektiren teknolojiler ve yüksek kalite standartları işletim ve enerji giderlerini azaltır ve operasyonel verimi artırır. Her müşteri için uygun çözümü buluyor ve geliştiriyoruz. Araçlarımız hakkında fikir edinin ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre oluşturmaktan mutluluk duyacağımız teklifler için bizimle iletişime geçin.

 

rgba(46,51,56,1)

Kiralık ve ikinci el yanal istifleyicilerimiz
Ticari avantajlardan yararlanın

İkinci el yanal istifleyiciler ticari, teknolojik ve ekolojik avantajları bir arada sunar ve hızlıca temin edilebilir. HUBTEX ikinci el ve kiralık makinalar, üreticinin sahip olduğu profesyonel bilgi birikimi ile yeniden hazır hale getirilir. Revizyondan geçen tüm araçlar için uyumlu, teknik ve optik bir revizyon yapıldığını, gerekli tüm bakım çalışmalarının yapıldığını, teknik dokümanların birlikte teslim edileceğini ve bir üretici garantisini garanti ediyoruz. Düşük maliyetlere yüksek kaliteye sahip olun.

rgba(232,232,232,1)
Used and rental sideloader forklifts from HUBTEX in stock
Second-hand and rental trucks from HUBTEX

Servisimiz
Yüksek kullanılabilirlik ve uzun ömürlülük


Yüksek HUBTEX kalitesi ve servis teknisyenlerimiz tarafından yapılan düzenli bakımlar araçlarımızın kullanım oranını azamiye çıkarır ve müşterilerimiz için güvenilir proses süreçleri sağlar.
Şundan emin olabilirsiniz: Sorununuzla alakalı size en iyi yardımı sunabilmek için HUBTEX Servis Dünyası olarak bizler anında sizin yanınızdayız. Uzun yıllara dayana tecrübemiz sayesinde kısa geri dönüş süreleri elde ediyoruz ve yüksek kapasiteli yedek parça stokumuzu profesyonel yönetiyoruz. Böylece siz de günlük işlerinize tam olarak odaklanabilirsiniz.

rgba(46,51,56,1)

HUBTEX’de kariyer
Birlikte eşsiz şeyler başarabiliriz

 

Her şirketin rekabet etme ve yenilik üretme yeteneğini korumak ve genişletmek için yüksek motivasyonlu ve yüksek nitelikli çalışanlara ihtiyacı vardır. Her müşteri için doğru çözümü sadece motiveli çalışanlarımızla tasarlayabiliriz. HUBTEX için bu sadece bir fikir olarak kalmaz. Bu aynı zamanda her gün karşılaştığımız ve kurumsal felsefemize sıkı sıkıya bağlı olan bir yükümlülüktür.
 

rgba(232,232,232,1)
Careers at HUBTEX – head to the top with us
rgba(232,232,232,1)
rgba(230,114,52,1)
Görsel
HUBTEX aerial photo
rgba(230,114,52,1)

HUBTEX Türkİye

HUBTEX İstif Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Eskoop Sanayi Sitesi
C7 Blok No: 456
34490 Başakşehir İstanbul
Türkiye

E-mail: [email protected]

T:+90-212-671-78-70

rgba(230,114,52,1)
Görsel
HUBTEX aerial photo
rgba(230,114,52,1)

Headquarters in Germany

HUBTEX Maschinenbau GmbH & Co. KG
Industriepark West
Werner-von-Siemens-Straße 8
36041 Fulda, Germany

Tel.: +49-661-8382-0
Fax: +49-661-8382-120
E-Mail: [email protected]

AND…WHAT’s NEW?

That's what HUBTEX is talking about
Here you will find news about our products, events and trade shows.

HUBTEX PhoeniX in operation
Messe
 | 
Sa, 08/02/2022 - 12:59

Aluminum handling requires customized solutions. The HUBTEX multi-directional forklifts can therefore be configured to fit precisely for many applications. In addition, HUBTEX offers special vehicles for special applications. Thanks to the HUBTEX vehicle program, a wide range of handling tasks can be carried out in the aluminum industry. We are very pleased to be able to present our forklifts to you during ALUMINIUM 2022 in Düsseldorf, Germany.

Der HUBTEX Phoenix AGV im Einsatz am Regal
Automation AGV Whitepaper
 | 
Per, 05/19/2022 - 11:09

Intralogistics is just one of the many sectors struggling with the pressure of digitalisation and the shortage of skilled workers. In view of these internal challenges, it is not getting any easier to meet the various external challenges. These include rising customer expectations of shipping and product quality.
This shows that order picking must become even more efficient and secure. One way to achieve this is through the automation of intralogistics.

Verschieberegal im Einsatz
Verschieberegale Lager
 | 
Sa, 03/29/2022 - 14:31

In intralogistics, it is important to avoid contact with shelves and goods during the picking process. Wide aisles were therefore the solution for a long time. However, this wastes valuable storage capacity. Mobile racking in combination with multi-directional forklifts, on the other hand, eliminates the need for safety gaps and ensures optimum use of space.

Schiffahrtszeichen transportieren
Çar, 03/02/2022 - 10:32

Fairway marker buoys are traffic signs on the water. They provide warnings and information to skippers. For example, they draw attention to fairways and danger spots in the water and on the shore. Where anchoring is permitted can also be identified by navigation signs. Information about speed and radio frequency are also among the extensive tasks of the buoys and signs. In order for these traffic watermarks to fulfill their function, they must first be transported into the water.

The X-Way Mover from HUBTEX | DIMOS transporting ULDs in a hall
Per, 02/10/2022 - 12:15

The transport of air cargo is facing special challenges. According to Boeing, transport performance is expected to more than double by 2037. But even now, ULD handling must be highly efficient and safe. After all, the majority of the goods transported are high-value, transport-sensitive or time-sensitive. What is the solution to this problem?