Automatizace
u společnosti HUBTEX

VÍCECESTNÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY,
PLOŠINOVÉ VOZÍKY, ZVLÁŠTNÍ ZAŘÍZENÍ

Video soubor

HLEDÁTE
VHODNÉ ŘEŠENÍ VYCHYSTÁVÁNÍ ZAKÁZEK?

MULTIMEDIÁLNÍ REPORTÁŽ O FLEXIBILNĚ POUŽITELNÝCH
ŘEŠENÍCH VYCHYSTÁVÁNÍ ZAKÁZEK VÝROBCE HUBTEX, KTERÁ UMOŽŇUJÍ ZVÝŠENÍ EFEKTIVITY PRÁCE

Video soubor

Připraveni na budoucnost
NÁŠ MODEL PHOENIX

INOVATIVNÍ FUNKCE | NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

Obrázek
The new PhoeniX from HUBTEX

EFEKTIVNÍ PŘEPRAVA
MATERIÁLU NA TERMINÁLECH
NÁKLADNÍ LETECKÉ DOPRAVY

VELKÉ MNOŽSTVÍ ÚKOLŮ
JEDNA VÝROBNÍ ŘADA

Obrázek
The X-Way Mover from HUBTEX | DIMOS can also be easily maneuvered in the dark

VOZÍKY NA MÍRU
K MANIPULACI S DLOUHÝMI,
ATYPICKÝMI A TĚŽKÝMI BŘEMENY

Vyrábíme boční vysokozdvižné vozíky a speciální manipulační vozíky k přepravě a manipulaci s dlouhými, těžkými a atypickými břemeny a v oblasti flexibility a multifunkčnosti našich vozíků klademe nová měřítka. Přijímáme výzvy našich zákazníků z nejrůznějších oborů a odvětví a navrhujeme individuální řešení vozíků především do nejužšího prostoru v souladu se specifickými úlohami. Základem je úzká spolupráce s našimi zákazníky a dodavateli.

MaxX 45 Gruber Holz

Naše boční vysokozdvižné vozíky
Nechejte si poradit

K manipulaci s dlouhými, atypickými nebo těžkými břemeny vyvíjí a vyrábí výrobce HUBTEX boční vysokozdvižné vozíky, vícecestné vysokozdvižné vozíky, kompaktní vysokozdvižné vozíky a speciální stroje. Inovativní doplňky, bezúdržbová technika, dlouhá životnost a vysoké standardy kvality slibují snížení provozních nákladů a nákladů na energie a při použití zaručují zvýšení efektivity. Pro každého zákazníka najdeme a navrhneme vhodné řešení. Seznamte se s našimi vozíky a kontaktujte nás. Připravíme pro vás nabídku přesně podle vašich osobních požadavků.

 

rgba(46,51,56,1)

Naše pronajímané a použité boční vysokozdvižné vozíky
Získejte výhody v oblasti hospodárnosti

Naše použité boční vysokozdvižné vozíky jsou spojením hospodárnosti a výhod v oblasti techniky a ekologie a jsou rychle dostupné. Použité a pronajímané vozíky HUBTEX jsou upraveny v souladu s know-how výrobce. Zaručujeme přizpůsobenou, vysoce kvalitní technickou a vizuální úpravu, provedení veškeré nutné údržby a dodání technické dokumentace včetně poskytnutí záruky výrobce na všechny upravené vozíky. Čerpejte z výhod vysoké kvality za nižší náklady.

rgba(232,232,232,1)
Used and rental sideloader forklifts from HUBTEX in stock
Second-hand and rental trucks from HUBTEX

Náš servis
Vysoká disponibilita strojů a dlouhá životnost


Vysoká kvalita značky HUBTEX ve spojení s pravidelnou údržbou, provedenou našimi továrními servisními techniky, zajistí maximální možnou disponibilitu vozíků a zaručí našim zákazníkům spolehlivý průběh procesů.
Na to se můžete spolehnout: Svět služeb výrobce HUBTEX je tu pro vás rychle a osobně tak, abychom vám mohli co nejlépe pomoci s vašimi požadavky. Dlouholeté zkušenosti znamenají rychlou reakci a profesionální zpracování požadavku s vysokou mírou dostupnosti náhradních dílů. Proto se můžete plně soustředit na svou každodenní práci.

rgba(46,51,56,1)

TOHLE JE HUBTEX 

Od svého založení v roce 1981 si společnost HUBTEX Maschinenbau & Co. KG vydobyla přední pozici na trhu dopravní techniky a logistiky. Tam, kde končí výrobci standardních zařízení, začíná HUBTEX. Naší hlavní obchodní činností je výroba speciálních manipulačních vozíků, bočních vysokozdvižných vozíků a zvláštních zařízení na dlouhé, těžké a atypické výrobky.

rgba(232,232,232,1)
Careers at HUBTEX – head to the top with us
rgba(232,232,232,1)
Hubtex Niederlassungen
Händler in Ihrer Nähe

Finden Sie einen HUBTEX Partner in Ihrer Nähe
und lassen Sie sich vor Ort beraten.

HUBTEX Maschinenbau GmbH & Co. KG
Werner-von-Siemens-Straße 8, DE 36041 Fulda

T: +49-661-8382-0
M: [email protected]

AND…WHAT’s NEW?

That's what HUBTEX is talking about
Here you will find news about our products, events and trade shows.

HUBTEX FluX 45 hydraulische Gabelverstellung
Pressemitteilung
 | 
Út, 19.03.2024 - 07:53

The FluX 45 is the new electric multidirectional counterbalance forklift truck from HUBTEX with a load capacity of up to 4.5 t. The Fulda-based company is replacing its predecessor with an even more compact 2-in-1 forklift with greater load capacity. The compact FluX 45 is the perfect solution when customers are regularly moving pallets, as well as some long loads. This option is significantly safer than handling long goods with forklifts.

MaxX 60 Vorstellung
Pressemitteilung
 | 
Po, 18.03.2024 - 13:56

HUBTEX is expanding its MaxX series with a new model – the MaxX 60 electric multidirectional sideloader. The model is designed for handling long goods with a load capacity between 5 and 6 t both indoors and outdoors. The MaxX series incorporates the most popular features of the Phoenix electric multidirectional sideloader, yet maintains an attractive price-performance ratio. The MaxX 60 is therefore a cost-effective alternative to older diesel vehicles, particularly when used for loading and unloading trucks.

Alexander Baumann, Hans-Joachim Finger & Marco Goldbach
Presse
 | 
Čt, 18.01.2024 - 14:31

Fulda-based HUBTEX Maschinenbau GmbH has integrated the U.S. general importer Design Storage & Handling (DSH) fully into its organizational structure. The move establishes the new subsidiary HUBTEX North America, which will now take charge of cultivating the German company’s most important non-European market. Its new Managing Director Alexander Baumann will head up operations in North and Central America.

 

Hubtex Flux auf der LogiMAT
Messe
 | 
Po, 11.12.2023 - 14:24

Experience the HUBTEX innovations at LogiMAT 2024! New systems and new vehicle series are waiting for you.

Spatenstich bei HUBTEX
Út, 26.09.2023 - 09:44

Test, test, test. This is the motto to be able to build a safe and high-quality vehicle. To ensure this, HUBTEX is building a test and storage hall in the Technology Park Fulda.