Automatizace
u společnosti HUBTEX

VÍCECESTNÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY,
PLOŠINOVÉ VOZÍKY, ZVLÁŠTNÍ ZAŘÍZENÍ

Video soubor

HLEDÁTE
VHODNÉ ŘEŠENÍ VYCHYSTÁVÁNÍ ZAKÁZEK?

MULTIMEDIÁLNÍ REPORTÁŽ O FLEXIBILNĚ POUŽITELNÝCH
ŘEŠENÍCH VYCHYSTÁVÁNÍ ZAKÁZEK VÝROBCE HUBTEX, KTERÁ UMOŽŇUJÍ ZVÝŠENÍ EFEKTIVITY PRÁCE

Video soubor

Připraveni na budoucnost
NÁŠ MODEL PHOENIX

INOVATIVNÍ FUNKCE | NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

Obrázek
The new PhoeniX from HUBTEX

EFEKTIVNÍ PŘEPRAVA
MATERIÁLU NA TERMINÁLECH
NÁKLADNÍ LETECKÉ DOPRAVY

VELKÉ MNOŽSTVÍ ÚKOLŮ
JEDNA VÝROBNÍ ŘADA

Obrázek
The X-Way Mover from HUBTEX | DIMOS can also be easily maneuvered in the dark

VOZÍKY NA MÍRU
K MANIPULACI S DLOUHÝMI,
ATYPICKÝMI A TĚŽKÝMI BŘEMENY

Vyrábíme boční vysokozdvižné vozíky a speciální manipulační vozíky k přepravě a manipulaci s dlouhými, těžkými a atypickými břemeny a v oblasti flexibility a multifunkčnosti našich vozíků klademe nová měřítka. Přijímáme výzvy našich zákazníků z nejrůznějších oborů a odvětví a navrhujeme individuální řešení vozíků především do nejužšího prostoru v souladu se specifickými úlohami. Základem je úzká spolupráce s našimi zákazníky a dodavateli.

HUBTEX MaxX handling aluminum

Naše boční vysokozdvižné vozíky
Nechejte si poradit

K manipulaci s dlouhými, atypickými nebo těžkými břemeny vyvíjí a vyrábí výrobce HUBTEX boční vysokozdvižné vozíky, vícecestné vysokozdvižné vozíky, kompaktní vysokozdvižné vozíky a speciální stroje. Inovativní doplňky, bezúdržbová technika, dlouhá životnost a vysoké standardy kvality slibují snížení provozních nákladů a nákladů na energie a při použití zaručují zvýšení efektivity. Pro každého zákazníka najdeme a navrhneme vhodné řešení. Seznamte se s našimi vozíky a kontaktujte nás. Připravíme pro vás nabídku přesně podle vašich osobních požadavků.

 

rgba(46,51,56,1)

Naše pronajímané a použité boční vysokozdvižné vozíky
Získejte výhody v oblasti hospodárnosti

Naše použité boční vysokozdvižné vozíky jsou spojením hospodárnosti a výhod v oblasti techniky a ekologie a jsou rychle dostupné. Použité a pronajímané vozíky HUBTEX jsou upraveny v souladu s know-how výrobce. Zaručujeme přizpůsobenou, vysoce kvalitní technickou a vizuální úpravu, provedení veškeré nutné údržby a dodání technické dokumentace včetně poskytnutí záruky výrobce na všechny upravené vozíky. Čerpejte z výhod vysoké kvality za nižší náklady.

rgba(232,232,232,1)
Used and rental sideloader forklifts from HUBTEX in stock
Second-hand and rental trucks from HUBTEX

Náš servis
Vysoká disponibilita strojů a dlouhá životnost


Vysoká kvalita značky HUBTEX ve spojení s pravidelnou údržbou, provedenou našimi továrními servisními techniky, zajistí maximální možnou disponibilitu vozíků a zaručí našim zákazníkům spolehlivý průběh procesů.
Na to se můžete spolehnout: Svět služeb výrobce HUBTEX je tu pro vás rychle a osobně tak, abychom vám mohli co nejlépe pomoci s vašimi požadavky. Dlouholeté zkušenosti znamenají rychlou reakci a profesionální zpracování požadavku s vysokou mírou dostupnosti náhradních dílů. Proto se můžete plně soustředit na svou každodenní práci.

rgba(46,51,56,1)

TOHLE JE HUBTEX 

Od svého založení v roce 1981 si společnost HUBTEX Maschinenbau & Co. KG vydobyla přední pozici na trhu dopravní techniky a logistiky. Tam, kde končí výrobci standardních zařízení, začíná HUBTEX. Naší hlavní obchodní činností je výroba speciálních manipulačních vozíků, bočních vysokozdvižných vozíků a zvláštních zařízení na dlouhé, těžké a atypické výrobky.

rgba(232,232,232,1)
Careers at HUBTEX – head to the top with us
rgba(232,232,232,1)
Hubtex Niederlassungen
Händler in Ihrer Nähe

Finden Sie einen HUBTEX Partner in Ihrer Nähe
und lassen Sie sich vor Ort beraten.

HUBTEX Maschinenbau GmbH & Co. KG
Werner-von-Siemens-Straße 8, DE 36041 Fulda

T: +49-661-8382-0
M: [email protected]

AND…WHAT’s NEW?

That's what HUBTEX is talking about
Here you will find news about our products, events and trade shows.

Spatenstich bei HUBTEX
Út, 26.09.2023 - 09:44

Test, test, test. This is the motto to be able to build a safe and high-quality vehicle. To ensure this, HUBTEX is building a test and storage hall in the Technology Park Fulda.

Induktives Laden
Čt, 29.06.2023 - 13:53

Choice of charging technology is key to the efficient use of Automated Guided Vehicles (AGVs) in intralogistics. The aim is to supply the vehicle with energy as quickly and cost-effectively as possible, while maximising the internal material flow. To achieve this, HUBTEX is forming a partnership with INTIS. 

HUBTEX was responsible for introducing the PhoeniX AGV — the world's first fully automated electric multidirectional sideloader for handling long, heavy and bulky goods. Now, thanks to an inductive charging system from INTIS, the vehicle's 48 V lithium-ion battery can be supplied with a charging current of 400 A contactlessly and wirelessly. The same concept can then be transferred to all HUBTEX vehicles with electric drives.
 

 

MaxX Mehrwegestapler im Holzhandel
Messe
 | 
Čt, 06.04.2023 - 09:11

At the world's leading trade fair for the wood industry, we will present a selected portfolio of vehicles specifically for the intralogistics of wood companies. Stop by our booth, the HUBTEX Arena. You will find us on the outdoor area at booth N65. We make the handling of particularly long, heavy or bulky loads easier, safer and more efficient. We are looking forward to your visit at LIGNA!

Flux transportiert lange Aluminiumteile
Pressemitteilung
 | 
St, 29.03.2023 - 16:05

HUBTEX has given its FluX electric multidirectional counterbalance forklift truck an update. The latest generation for load capacities of up to 3 tonnes is making its debut at LogiMAT 2023. Visitors to Stand 10B20 in Hall 10 at the LogiMAT trade fair will be able to see the new central drivers’ position, which provides a higher-up all-round visibility compared to its predecessor. Additionally, the patented 360° HX steering has been added to the compact three-wheel running gear for the first time, ensuring smooth changes in direction from longitudinal to transverse travel.

Roxx 300 Kompaktstapler steht im Lager
Po, 20.03.2023 - 14:00

From coils to large paper rolls and tooling – the newly expanded range of 8t to 30t trucks in the RoxX compact forklift series from HUBTEX, solve specific challenges across many industries. Heavy loads can be handled in the tightest of spaces, thanks to the unique electric drive and steering systems with great efficiency.